LHL06TB331K
Product Categories
Rozee Electronics Co., Ltd
Trust Seal
Verified Supplier
Credit Check
Supplier Assessment
Contact Now
LHL06TB331K
Part Number : LHL06TB331K
Manufacturer : TAIYO YUDEN
Lifecycle : New from this manufacturer
Delivery : DHL、UPS、FedEx、Registered Mail
Payment : T/T Paypal Visa MoneyGram Western Union
More Information : LHL06TB331K More Information
ECAD : Request Free CAD Models
Remark : Manufacturer: TAIYO YUDEN. Rozee is one of the Distributors. Wide range of applications.
Mount : Through Hole
Tolerance : 10 %
Case/Package : Radial
Current Rating : 120 mA
DC Resistance (DCR) : 3.1 Ω
Self Resonant Frequency : 4 MHz
Min Operating Temperature : -25 °C
Products Category : Inductors, Coils, Chokes - Fixed Inductors
Qty : 638 In Stock
Applications : Infotainment & cluster Electronic point of sale (EPOS) TV
Shielding : Unshielded
Inductance : 330 µH
Core Material : Ferrite
Test Frequency : 796 kHz
Height - Seated (Max) : 10.9982 mm
Max Operating Temperature : 105 °C