Q4004F31
Product Categories
Rozee Electronics Co., Ltd
Trust Seal
Verified Supplier
Credit Check
Supplier Assessment
Contact Now
Q4004F31
Part Number : Q4004F31
Manufacturer : Wickmann / Littelfuse
Lifecycle : New from this manufacturer
Delivery : DHL、UPS、FedEx、Registered Mail
Payment : T/T Paypal Visa MoneyGram Western Union
More Information : Q4004F31 More Information
ECAD : Request Free CAD Models
Mount : Through Hole
Case/Package : TO-202
Current Rating : 4 A
Voltage Rating (DC) : 400 V
Max Operating Temperature : 125 °C
Products Category : Discrete Semiconductor - Thyristors - TRIACs
Qty : 266 In Stock
Packaging : Bulk
Hold Current : 20 mA
RMS Current (Irms) : 4 A
Element Configuration : Single
Min Operating Temperature : -40 °C